PRZESUWNE okna i DRZWI TARASOWE i BALKONOWE

veka_vekaslide

PRZESUWNE DRZWI TARASOWE I BALKONOWE, oraz okna przesuwne oferujemy wykonane zarówno z PCV, drewniane i aluminiowe, są całkowicie dostosowane do innych okien w budynku. Wyróżniamy dwa typy takich drzwi: uchylno – przesuwne PSK, oraz unoszono – przesuwne HST.

Drzwi uchylno – przesuwne PSK:

psk-23Stabilny system o bardzo dobrych właściwościach termicznych i optymalnej izolacji akustycznej, zapewniający wysoki komfort mieszkania. Specjalne okucia uchylno – przesuwne umożliwiają otwieranie drzwi na małej powierzchni, odpowiednie uszczelnienie i ryglowanie przyczyniają się do wysokiego komfortu i bezpieczeństwa użytkowania. Drzwi przesuwne doskonale nadają się do kształtowania przestrzeni mieszkalnych w sposób oryginalny, zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych. Nawet w starszych domach wykonana niewielkim nakładem modernizacja wystarczy do znacznego podwyższenia komfortu mieszkania. Ruchome skrzydło można wygodnie uchylić, jak w zwykłym oknie, lub całkowicie otworzyć,  przemieszczając na znajdującą się obok szynę jezdną, a następnie przesunąć na bok umożliwiając wyjście na zewnątrz. Skrzydło drzwiowe porusza się lekko.

 

 

przesuw-psk-04

   Schuco_psk

Kliknij na zdjęcia aby powiększyć

Drzwi unoszono – przesuwne HST:

System ten spełnia najwyższe wymagania pod względem wzornictwa, sposobów otwierania, możliwości zabudowy i komfortu obsługi. Otwiera możliwość utworzenia z kompletu okien i drzwi danego obiektu spójnej całości oraz nadania fasadzie budynku harmonijnego wyglądu.
Możliwość zastosowania oszklenia pakietami dwuszybowymi lub trzyszybowymi.
Duotermicznie rozdzielony próg ze zintegrowanym klinem termicznym daje maksymalną efektywność energetyczną. Jednocześnie nie stwarza bariery komunikacyjnej dzięki niskiej wysokości progu.
Drzwi podnoszono – przesuwne są szczególnie zalecane w sytuacjach, gdy przemieszczane mają być tafle szkła o dużych powierzchniach. Skrzydła spoczywają na osobnych szynach, przy otwarciu drzwi jedno ze skrzydeł zostaje lekko uniesione i przesunięte w bok. Skrzydło drzwiowe przesuwa się bardzo lekko.

HST6HST1schuco_hs-thermoslideHST-31   hs-22vekaslide-hsschuco-thermoslide

Okna Mazowsze
Fachowe doradztwo, najlepsze okna.
Zadzwoń i przekonaj się.